KONST / Litografier / Färglitografi 7843450
nr 784 3450
Färglitografi
komposition, 84/150, signerad, motivets mått: 49x40
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:31:49
21/10 22:06:04
100 kr
22/10 19:26:50